Nezabudnuteľný 🎅 mikulášsky deň športových súťaží 😊❣

V utorok 6.12.2022 bol školský deň na gymnáziu vo Vrábľoch celkom iný ako ostatné dni...

Záujem našich žiakov o pohyb a úspešné športové podujatia nás inšpirovali k tomu, aby sme zorganizovali pre žiakov netradičný mikulášsky darček vo forme súťaženia, pohybu a veselej zábavy pod vedením PaedDr. Borisa Ragasa.

Chlapci súperili vo florbalovom turnaji a ostatní žiaci si zmerali svoje sily v športových disciplínach - stolný tenis, zhyby  na hrazde, ľah/sed za minútu....Energiu si športovci a povzbudzujúci mohli doplniť zdravými maškrtami z kuchyne našich gymnazistov.

Výsledky disciplín:

I. Mikulášsky turnaj vo florbale o Putovný pohár riaditeľky gymnázia:
  • 1. miesto : tím V.D + III.D
  • 2. miesto : tím IV.A_I
  • 3. miesto : tím II.D
II. Stolnotenisový turnaj dievčat:
  • 1. miesto : Lűleiová Lucia III.A
III. Prekonávanie rekordov:
  • 1. Zhyby na hrazde – najviac t.j.15 - Gugh Filip V.D, Kohajda Marian IV.A
  • 2. Ľah/ sed za 1 min - najviac t.j. 51 - Brath Peter II.D,
  • 3. Počet bedmintonových úderov- Kišová Simona IV.A, Halásová Bibiana V.D

Atmosféra v telocvični bola fantastická 😊, žiaci súťažili v duchu fair-play.....a príjemnú mikulášsku atmosféru spestril Mikuláš s čertom a anjelikom,  ktorí osladili deň všetkým žiakom sladkosťami, ktoré rozdali za záver podujatia.

Na záver pani riaditeľka PaedDr. Eliška Matušková vyhodnotila turnaj a odovzdala súťažným družstvám ceny. Okrem športovania sa utužovali kolektívy a vládla dobrá nálada 😊🎅❣.

Víťazom srdečne blahoželáme 😊!

Podujatie bolo realizované s finančnou podporou Nitrianskeho samosprávneho kraja.